ارتباط با ما
درباره ما
نویسنده : مدیر سایت    
یکشنبه 7 آذر 1395      بازدید: 119     زبان : فارسی    

شرکت ارام خودرو ایرانیان نمایندگی انحصاری هامان المان

امروزه صنعت تيونينگ در جهان به عنوان يک صنعت مستقل در زمينه خودرو شناخته شده است . در حال حاضر 32 شرکت در دنيا مشغول به فعاليت در اين عرصه مي باشند ، که 28 شرکت در آلمان ، 2 شرکت در آمريکا و 2 شرکت در ژاپن فعال مي باشد. شرکت هامان به عنوان دومين شرکت مشهور در زمينه تيونينگ ، محصولات خود را به صورت مستقل تحت نشان تجاري (برند) هامان ، عرضه مي کند.

شرکت آرام خودرو ايرانيان ، نماينده رسمي هامان در ايران ، موفق به اخذ نمايندگي مستقيم از شرکت مذکور به عنوان 21 نماينده (هامان) در سطح جهان در تاريخ 1395/06/16 از وزارت صنعت ، معدن و تجارت (مرکز اصناف و امور بازرگانان) شده است. اين شرکت در صدد ارائه متنوع ترين خدمات و محصولات تيونينگ با کيفيت و استاندارد جهاني تحت ليسانس شرکت مادر مي باشد.

با توجه به توافق شرکت مادر (هامان) با نمايندگي ، شرکت آرام خودرو ايرانيان آمادگي دارد ، حتي خودروهاي خريداري شده توسط مشتريان محترم از نمايندگي برندهاي ديگر را بنا به در خواست مالک ،قطعات خودرو شامل : قطعات فني ، نرم افزاري و بدنه را پس از سفارش گذاري ، تغيير دهد. 

 

درباره هامان

شرکت هامان فعاليت خود را از سري محصولات BMW آغاز کرده ، و امروزه مدل هاي متنوعي از ديگر برندهاي معروف خودرويي جهان را به سبد محصولات خود اضافه کرده است.

طبق قوانين استاندارد خودرويي در اروپا ، شرکت هاي تيونينگ به 3 دسته ، شامل : شرکت هاي تيونينگ لوکس ، شرکت هاي تيونينگ تابعه شرکت مادر و شرکت هاي تيونينگ مستقل تقسيم مي شوند. شرکت هاي همانند منصوري ، مشخصا" دست به تغييرات خودرو در جهت لوکس کردن هر چه بيشتر محصول در کنار تغييرات فني مي زنند. گروه دوم تحت ليسانس شرکت مادر تغييرات جزئي در قسمت بدنه و موتور خودرو ايجاد مي کنند ، و با همان نشان تجاري (برند) کارخانه اصلي به بازار مصرف روانه مي کنند. AMG و OPC جزء اين دسته از خودرو هاي تيونينگ مي بانشد.

شرکت هامان جزء گروه سوم از اين دسته بندي قرار مي گيرد. اين شرکت پس از ايجاد تغييرات در بدنه و موتور خودرو و همچنين نرم افزار خودرو ، استاندارد هاي روز اروپا را براي محصول اخذ کرده و به صورت مستقل ،تحت نشان تجاري (برند) خود معرفي و عرضه مي کند.

قابل توجه مي باشد ، که امر تيونينگ نياز به تخصص و داشتن علوم لازم جهت تغييرات با استاندارد هاي مورد نياز است ، چرا که موارد متعددي ديده شده که افراد غير متخصص دست به تغييرات فني خودرو زده که منجر به حادثه و مصدوميت هاي غير قابل جبران براي مالک خودرو شده است . از اين رو اگر شرکتي نتواند استاندارد هاي لازم جهت تغييرات را از مراکز و آزمايشگاه هاي فني بين الملي بگيرد ، به هيچ وجه اجازه تردد در خيابان و معابر شهري به محصولات آن شرکت داده نمي شود .

سابقه حضور برند هامان در ايران به چند سال گذشته ، و تنها به ورود يک دستگاه BMW X6 و دو دستگاه Porsche Cayenne (به صورت شخصي) بر مي گردد.

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.