ارتباط با ما

رنجرور ایووک CONVERTIBLE با کیت بدنه

رنجرور ایووک کابریو با کیت بدنه
تصاویر
پس پیوستن موفقیت امیز کوپه به لیست محصولات هامان همچنین یک کیت پهن قوی هیکل را برای کوچکترین رنج رور کروک را ارائه داد. بنابراین متخصصین تیون کننده رقابت سختی را با بهترین پکیج های مخصوص تیون از قبیل بهترین لوازم جانبی، ترکیبی از رینگ و تایرهای اختصاصی و بهینه سازی پرفورمنس برای موتور جدید دیزل با کارایی بالا ارائه داده است.
نام جدید رنجرور کروک بعد از تیونینگ هامان

صنایع HAMANN با شخصیت بخشی به رنجروور ایوک کروک تقریبا انرا به یک خودروی کاملا جدید تبدیل کرده است. برای مثال گارد جلو به این شاسی بلند کوچک ظاهر خودرو را به طور چشمگیری متفاوت کرده است. این چهره قابل توجه موجب شده تا ایوک قوی تر و برجسته تر ظاهر شود. این امر از طریق جلو پنجره ی دو تکه بدست امده. ورودهای هوای پیشرفته در چپ و راست و همچنین فریم های فیبر نوری که بعنوان دیلایت نصب شده اند.

برای هماهنگی بیشتر باپیرامون کیت بدنه پهن HAMANN که توسط تیم طراحی بعنوان یک مفهوم در وحله دوم پیاده سازی شده اینست که ایوک را در قسمت اکسل جلو 70 میلی متر و 80 میلی متر در اکسل عقب پهن تر ساخته است. از اینرو قسمت هایی که نازک بنظر میرسیدند را تقویت کرده و عضلانی ساخته اند و همانطور که انتظار میرود با قدرتی که در زیر کاپوت تولید می شود کاملا هماهنگ شده است.

این نگاه قوی عمدتا به دلیل گسترش جلو و عقب بال عقب است ، که در ترکیب با رینگ و تایر و رکاب های جانبی همگی در امتداد یک خط کامل اطاق با ابهت تر کرده اند. این کمترین نتیجه نبوده که دقت بالا در نصب تمام اجزای نصب شده ای داشته که این اجزا با استانداردهای بالای ساخت انجام شده است.

و برای یک پایان باشکوه میتوان به گارد کاملا جدید عقب اشاره کرد که همانند یک تاج روی سیستم اگزوز اسپورت را فرا گرفته که با لوله اگزوز مخصوص هامان به رنگ انودایز نقره ای یا مشکی ارائه شده است.

نام جدید کروک تیونینگ شده CABRIO

این چهره قوی که به واسطه این کیت بدنه پهن بواسطه بهینه سازی های نقشه احتراق که کاملا توسط هامان تکمیل شده برای جدیدترین نسل از موتورهای دیزل ایوک بوده به انجام رسیده است. از اینرو قدرت موتور کوچک 2 لیتری TD4 را از 150 اسب بخار ( 110 Kw) به 181 اسب بخار ( 135 kW ) افزایش داده است.و برای نسخه های بزرگتر ای 180 اسب بخار به 210 اسب بخار ( 132kW به 154 kW ) رسانیده است.

به علاوه واحد کنترل اضافی برای افزایش بهینه سازی مپ احتراق موتور بنزینی Si4 از 240  اسب بخار به 260 اسب بخار ( 177kW به 191kW ) و افزایش گشتاور از 340 نیوتن متر به 395 نیوتن متر افزایش داده است.

پکیج پرمیوم توسط مجموعه ای انحصاری از تایرهای تولید شده توسط هامان که طیف وسیعی از رینگ ها را نیز تشکیل داده تکمیل می شود. رینگ های خاص 22 اینچی ارزش دیدن را دارند که شامل “Anniversary Evo” یک تکه به رنگ نقره ای، مشکی یا مشکی مات می شود.

یا “Unique Forge Anodized” که ارم مشکی در میان ان حک شده که یک جایگزین جذاب می تواند باشد. در اینجا هامان یک سرویس کامل را ارائه میدهد که علاوه بر ارائه رینگ و لاستیک شامل انتخاب مناسب ترین تایر برای عملکرد مورد انتظار شما در سریع ترین زمان ممکن را ارائه میدهد.

برای به مبارزه کشیدن تیونینگ های تقلبی و ارزان قیمتی که در شرق دور انجام میشود هامان تمام قطعات و لوازم را که از ابتدا نوامبر 2016 تحویل میدهد با ارائه گواهی نامه های موثق خواهد بود.

این گواهینامه ها با فرمت DIN A6 که روی برچسب های هولوگرام هک شده ارائه می شوند. که هر ایتمی قابل شناسایی می شود بوسیله شماره ایتم اصلی و مدارک موثق قطعات یا لوازم جانبی مربوط به ان از قبیل مجموعه چزخ ها یا کیت ایرودینامیک.

با همین دلیل خوب: هر یک از محصولات هامان مواد درجه بالا، دقت بالا، پروسه فوق مدرت تولید و دقت بالا به ریزترین جزئیات پرداخته شده که موجب بالارفتن تقضا و حمایت از محصولات این شرکت شده است و این چیزی است که با تمام مخاطرات هامان شهرتش را مدیون ان بوده است.