ارتباط با ما

تیونینگ رنجرور ایووک

تهاجمی تر، پایین تر، پرسرعت تر
تصاویر
رنجروور ایوک

لندروور در محدوده رنجروور ایوک یک گروه هدف جدید را مدنظر قرار داده : یک شاسی بلند کوچک لاکچری مخصوص شهر. صندلی ها در ارتفاع بالا قرار گرفته اند، چهار چرخ متحرکت از فاکتورهای کلید موفقیت ایوک به شمار می روند. و در همین اثنا برای مشتریان هامان که احساس میکنند نیاز به شخصی سازی بیشتری دارند نیز گزینه مناسبی است. دارای یک چهره تهاجمی سرتاسری است، پرفورمنس بالا، ترکیبی از رینگ و تایر های اختصاصی و تجهیزات لوکسی که Swabian انها را تصحیح کرده است.

از انجا که هامان در هر دو نسخه سه در کوپه و هم در نسخه 5 در معمولی یک گارد جلوی جدید بهمراه دیلایت LED ارائه کرده که چهره خودرو را اسپورت تر کرده است. انهاییکه نسخه های پهن را انتخاب می کنند مسلما باید کایت عقب و الحاقات متناظر با جلو و عقب را بهمراه رکاب های جانبی را نیز انتخاب کنند.

از ویژگی های عقب بکارگرفتن لوله اگزوزهای جدید در مرکز است. رنگ این لوله اگزوزها به رنگ مشکی یا نقره ای با زنبوری خاص هامان است که صدای خاصی را برای مدل های دیزل و بنزینی تولید می کند.

تیونینگ های ارزان قیمت برای رنجروور ایوک

با توجه به سابقه هامان در تیونینگ انتظار داریم که در زیر کاپوت با افزایش قدرت و پرفورمنس قابل توجهی روبرو باشیم و این امر توسط هامان تضمین شده است برای همین منظور تمام موتورهای ایوک بوسیله نقشه احتراق بهینه سازی شده اند. TD4, eD4، SD4 و Si4 شامل این بهینه سازی می شوند.

با تشکر از چیپ ست تیونینگ که توسط هامان ارائه شده قدرت موتور در ایده ال ترین شرایط بهینه شده برای مثال نسخه های توربو دیزل 150 اسب بخاری تا 181 اسب بخار تقویت شده اند. برای نسخه بنزینی یعنی Si4 نیز قدرت موتور از 240 اسب بخار به 260 اسب بخار افزایش یافته است این درحالی است که با یک موتور 4 سیلندر روبرو هستیم در عین حال گشتاور نیز از 340 نیوتن متر به 395 نیوتن متر افزایش یافته است.

توجه حرکت خودرو روی سطح جاده های شهری و افزایش قدرتی که روی آن انجام شده برای افزایش امنیت کیت پایین تر امده که موجب شده این شاسی بلند به نسبت سایر شاسی بلندها 3 سانتی متر سطح مقطع پایین تری داشته باشد. نتیجه : این مرکز ثقل پایین تری بوجود امده که موجب افزایش رانندگی داینامیک شده بعلاوه اینکه چهره خودرو اسپورت شده است.

ایده های تیونینگ برای ایوک

برای نشان دادن چهره قوی و سیستم انتقال مناسب هامان ایوک را به جواهرات 22 اینچی تجهیز کرده که مجهز به طیف وسیعی از رینگ های الومینیومی می شود. برای مثال خطوط نقره ای “Anniversary Evo” یا مشکی یا مشکی هایپر ارائه شده است یا رینگ با میله های مشکی که در “Unique Forge Anodized” یا “Edition Race Anodized” بکار رفته اند. البته هامان نصب تایرهای پرفورمنس بالای مناسب را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می دهد.

برای داخل، هامان ایده هایی را پیاده سازی کرده است مثل قسمت استراحت پای راننده و پدال که از جنس آلومینیوم ارائه شده است که معمولا به رنگ نقره ای یا مشکی انودایز ارائه شده اند. همچنین کف پوش های اختصاصی با لوگوی اختصاصی HAMANN که به رنگ نقره ای است حک شده است.

یک نکته چشم نواز میتوان به LED های در خودرو که همانند پرژکتور میدرخشد و کاربرد ان هم برای تزئین داخلی است و هم بالابردن امنیت در هنگام ورود به خودرو است.