ارتباط با ما

AMG GLE 63 S مرسدس بنز

تیونینگ شده هامان
وضعیت موتور و گیربکس
  • 585
    680
  • 760
    900
افزایش قدرت
96 PS
افزایش گشتاور
140 Nm
تصاویر
درب موتور ارائه شده از طرف HAMANN از جنس فیبرکربن است که دقیقا بر ویژگی های اسپورت خودرو بصورت کاملا واضح تاکید دارد، هرچند این بعنوان یک استاندارد روی خودروی عادی ارائه نشده ولی برای یک خودروی خاص جلب توجه میکند. یکی از قسمت هایی که خیلی جلب توجه میکند و در کانون توجه این شاسی بلند قرار دارد وجود اسپویلر جلو است که از سه بخش تشکیل شده است. و بعنوان یک گزینه درست که دارای یک توربوشارژر قدرتمند است HAMANN کانسپتی از کایت عقب و اکستنشن جلو شامل 4 قطعه و اکستنشن عقب شامل 6 قطعه را ارائه کرده است که به نسبت نسخه های مشابه این خودرو 9 سانتی متر پهن تر شده است.
تیونینگ کانسپت HAMANN برای AMG GLE 63 S

تیونرها برای قسمت عقب نیز یک اسکیرت فوق پهن در پایین درنظر گرفته اند. قطعات انتهایی دارای طراحی خاصی هستند که در دو رنگ مشکی و نقره ای موجود هستند و کاملا منطبق با بدنه طراحی شده اند. دیفیوزرهایی که توسط HAMANN MOTORSPORT بکار گمارده شده اند قابلیت جابجایی دارند بعلاوه اینکه طراحی بسیار شیکی دارند.

و یک کایت اسپورت زیبا که نمادی از یک تاج را تداعی میکند بهمراه براکت میله ای ساخته شده از آلومینیوم برای تزئین قسمت عقب درنظر گرفته شده است.

HAMANN MOTORSPORT  یک رینگ آلومینیومی سبک وزن 22 اینچی نسخه “Challenge” را برای تزئین GLE درنظر گرفته است. این رینگ های کیفیت بالا به لاستیک های Conti Sport Contact 5P مجهز شده اند که سایز تایرهای اکسل جلو 285/40 ZR22 و برای اکسل عقب 325/35 ZR22 درنظر گرفته شده است.

تخصص از ارزش های درونی ماست

هامان افزایش قدرت موتور را برای AMG GLE 63 S تا 680 اسب بخار فراهم کرده

به لطف ترکیب عالی رینگ و تایرهای خاصی که در این نسخه بکار رفته است می توان نهایت قدرت خروجی موتور را برای این شاسی بلند استفاده کرد، همچنین زمانیکه با محدودیت هایی در تست روبرو باشیم.

یک AMG GLE استاندارد با موتور 5.5 لیتری اش میتواند 585 اسب بخار معادل با 430 کیلووات قدرت و گشتاوری معادل با 760 نیوتن متر تولید نماید که به هیچ وجه بد نیست اما HAMANN MOTORSPORT’s این امکان را فراهم اورده است تا عملکرد خودرو را باز هم بهبود ببخشد.

به لطف برنامه ریزی جدید نقشه احتراق ، مهندسین توانسته اند از این موتور 8 سیلندر 680 اسب بخار معادل با 500 کیووات قدرت خروجی بدست اورند که معادل با 17 درصد قدرت اضافه می باشد.

گشتاور نیز به رقم حیرت انگیز 900 نیوتن متر افزایش یافته است که در حدود 18 درصد افزایش یافته است. در عین حال تیونرهای مرکز اصلی در Laupheim با کم کردن محدودیت های الکترونیکی برای این خودرو توانسته اند حداکثر سرعت این خودرو را تا 300 کیلومتر در ساعت افزایش بدهند.

 

ان دسته ای که به دنبال یک چیز خاص و اختصاصی هستند تیونینگ های HAMANN یک گزینه ایده ال برای انهاست. کابین و پشت سری های هماننده نسخه های اسپورت طراحی شده اند، یکی از مواردیکه نشاندهنده لوکس بودن نسخه های HAMANN است درواقع همین برنامه های دقیق این شرکت است.

پدال های اسپورت بهمراه کف پوش های کاملا اختصاصی بهمراه لوگوی HAMANN از مواردی است که نمیتوان از انها چشم پوشی کرد.

تمام اجزا را میتوان بصورت انفرادی سفارش داد و همچنین تمامی انها را در یک پکیج اختصاصی موجود می باشند.

HAMANN کار تیون کردن خودرو های جدید را از زمان ثبت نام یا از زمانیکه خودرو تحویل می شود را انجام می دهد.