ارتباط با ما

تیونینگ BMW X4

کارایی BMW X4 F26
تصاویر
هامان برای BMW X4 یک ظاهر اختصاصی درنظر گرفته است ، که این تیونینگ بهترین برای خودروهای جدید و خودروهای کارکرده درنظر گرفته است. تیونرها یک کیت ایرودینامیک منحصربفرد را با اعتماد کامل با دراختیار گرفتن قطعات تیونینگ منحصربفرد برای مدل های موردنظر درنظر گرفته اند بطوریکه نظر اغلب مشتریان را در شوروم به خود اختصاص داده است.
THAT IS NOT ENOUGH? HAMANN MOTORSPORT POWER ADVANCEMENT FOR THE BMW X4

روی اسپویلر جلو “Competition” خطوط مشخصی طراحی شده تا چهره ی جلوی خودرو را کاملا متفاوت کند ، عموما هامان عادت دارد تا طوری چهره خودرو را عوض نماید تا خودرو هرچه بیشتر به خودروهای اسپرت شبیه تر باشد و خصوصی سازی نمایان و تهاجمی کاملا مشخص است.

فضاهایی که در جلو و در اطراف برای ورودی هوا درنظر گرفته شده با دقت با قاب های ورودی هوای مناسب جایگزین شده اند، و با چراغ های LED خاص تزئین شده اند تا جلوه ی بیشتری داشته باشند.

برای اینکه نمای خودرو کمی متمایل به سطح جاده باشد لبه های اسپویلر به صورت کاملا پویا طوری قرار گرفته تا پایین امدن سطح مقطع خودرو کاملا طبیعی باشد.

برای ارتقاء کیفیت رانندگی تیونرهای هامان برای BMW X4 اقدم به نصب پنل های دارای تریم مناسب جهت حفظ هارمونی با قطعات اصلی خودرو در قسمت عقب نمودند تا چهره جذاب خودرو بهتر از پیش شود ، ضمن اینکه مخزن اگزوز اسپورت مناسب برای این مدل درنظر گرفته شده است که صدای گوش نوازی تولید می کند.

چهار لوله اگزوز با قطر 90 میلی متر از جنس استیل ضد زنگ درجه 1 بهمراه لوگوی HAMANN یک صدای فوق العاده تولید می کنند. یکی دیگر از نکات چشم نواز که تیونرهای برای عقب خودرو درنظر گرفته اند ، کایت عقب فیبر کربنی است که ظاهر خودرو را کاملا اسپورت کرده است.

رینگ الومینیومی سبک وزن “Anniversary Evo” که یک رینگ کامل 21 اینچی است که در رنگ های نقره ای ، مشکی و در طرح های متفاوت ارائه  شده اند.

این رینگ های برای اکسل های جلو و عقب در سایز 9.0 x 21 اینچ درنظر گرفته شده است که نهایتا با تایرهای مخصوصی مجهز شده اند که بتوانند در سرعت های بالا عملکرد ایده الی داشته باشند که از نوع “Ultrac Vorti R” از Vredestein هستند.تایرهای سایز 265/30 تمام نیازهای خودرو چه از لحاظ بلندی و چه از لحاظ رانندگی پویا را تامین می نماید.

اما هامان برای تامین نیازهای مشتریان خود اقدام به تقویت پیشرفته موتور برای BMW X4 نموده است.

تصور تیونرهای هامان خیلی بیشتر از موارد ذکر شده است لذا انها یک چیپ ست برای تیون کردن BMW X4 پیشنهاد داده اند که بعنوان یک مکمل برای واحد کنترل خود را به اثبات رسانیده ضمن اینکه برای انواع مختلف موتور میتواند به کار برود.

این چیپ ست میتواند قدرت xDrive 20d را تا 230 اسب بخار با 170 کیلووات ارتقا بدهد و برای موتور xDrive 35i میتواند موجب افزایش قدرت تا 381 اسب بخار یا 280 کیلووات بشود ( قدرت در حالت استاندارد 313 اسب بخار یا 230 کیلووات در دروموتور 4400 rpm می باشد ).

ضمن اینکه تاثیر این چیپ ست روی گشتاور خودرو نیز چشمگیر بوده و توانسته گشتاور خودرو را به 760 نیوتن متر در دور موتور 1500-2500  rpm رسانیده که موجب شده این میزان گشتاور حتی از موتور جدید  X4 M40iنیز به طرز چشمگیری بیشتر باشد.

اگر شما از مشتریان هامان باشید به سادگی میتوانید از این افزایش قدرت و کارایی که هامان برای شما فراهم اورده بهره مند شوید ضمن اینکه شامل پوشش بیمه نیز می شود.

 

اما یک خبر خوب اینکه X4 نیز توسط تیم متخصص تیونینگ هامان مورد بررسی و تغییرات قرارگرفته است که با نسخه استاندارد تغییرات قابل توجهی انجام شده است ، که این تغییرات عمدتا از نتیجه بهینه سازی هایی که در پیست های مسابقه حاصل شده از بررسی وضعیت سیستم تعلیق و کاهش ارتفاع حدودا 35 میلی متری بدست امده انجام شده است.

این تغییرات برای این انجام شده تا هرچه بیشتر ظاهر خودرو به خودروهای اسپورت شبیه تر شود ضمن اینکه X4 این قابلیت را توانسته تا حداکثر رضایت طرفداران را بخود جلب نماید.

 تجهیز و تزئین قسمت داخل چیزی است که نباید از قلم بیافتد: برای مثال پدال های اسپرت و زیرپایی راننده مشکی رنگ با روکش الومینیوم مزین به لوگوی زیبای هامان موتور اسپرت از این جمله است. همچنین کف پوش های اختصاصی هامان مخملی به رنگ مشکی  و با حاشیه های چرمی نوبوک و دور دوزی دوبل وهدرست های مخصوص با گلدوزی طرح هامان از جمله مواردی است که برای قسمت داخل خودرو درنظر گرفته شده است.

یکی از مواردی که بسیار جلب توجه میکند LED های درب ورودی با طرح HAMANN است که مثل یک پرژکتور نورافشانی می کند ، زمانیکه درب خودرو را باز می کنید بصورت خودکار طرح HAMANN را بر روی زمین منعکس می کند که کاملا واضح است.